אפשר לקבל הטבות בסך עשרות אלפי שקלים בשנה
המגיעים לך כדת וכדין

עם הבנה מעמיקה של חוקי המיסוי, נוכל לסייע לך בתחום
גיליון מעקב משכורת
איך תכננת שהפרישה שלך תראה?

הרבה פורשים לא מקבלים את הזכויות אותם הם צריכים לקבל, וכתוצאה מזה חלק מכספי הפרישה "נעלמים" בדרך

במשרדינו, אנו דואגים לשמור את החוק בצד שלך ולהתעקש על ההחזרים והזיכויים המגיעים לך.

אבל מה זה ייעוץ פרישה?

אם חשבתם שאתם לבד בשאלה הזו אתם טועים.

ייעוץ פרישה הוא בדיקת כל הזכויות המגיעות לכם על פי חוק וטיפול בטפסים ובירוקרטיה.
הרבה פעמים, התוצאה תהיה: החזרת כספים אבודים, מיסים ששולמו ללא הצדקה, פטורים ממס במדרגות שונות, ואלו יסייעו לכם בפן הפיננסי מרגע הפיטורין במקום עבודה ועד עמוק לתוך הפנסיה.
חלק מייעוץ פרישה הוא קיבוע זכויות*, הבנת עולם חוקי הפנסיה וקופות הגמל, כספי תגמולים נוספים ונכות.

* קיבוע זכויות – תהליך המאפשר לקבל פטור ממס חלקי על הפנסיה, גם בפרישה מוקדמת.

מי זכאי?

יותר מ-55% מהאנשים שעונים על השאלון צריכים לקבל כסף מהמדינה.
ענית על יותר משאלה אחת "כן"? כנראה שתוכל לקבל החזר!

האם אתה עובד ומשלם מס הכנסה?

האם עבדת במקום עבודה למעלה מ-20 שנה?

האם ביצעת קיבוע זכויות בעבר?

האם חלית או נפצעת ויש לך אחוזי נכות?

סיפורי מקרה והצלחות המשרד

צביקה, שיצא לפנסיה לפני כ-6 שנים השאיר אצלנו פרטים בעניין החזרי מס. ביקשנו ממנו לשלוח את תלוש הפנסיה לטובת החזרי מס, ושמתי לב שלא בוצע עבורו קיבוע זכויות. זה אומר שאחוז הפטור שלו ממס הכנסה הוא 0 – כלומר הוא שילם מס הכנסה על הפנסיה שלו.

הוא לא ידע שהוא זכאי לקבל פטור חלקי על הפנסיה שלו. פתחנו את הספרים, דאגנו לבצע עבורו קיבוע זכויות, הגשנו דו"חות לבקשת החזר רטרואקטיבי 6 שנים אחורה, וצביקה קיבל 95,000 ש"ח.

בנוסף, הוא קיבל פטור חודשי על הפנסיה – וקיבל 1,333 ש"ח בכל חודש כפטור ממס! כלומר, מבלי לעשות כמעט כלום, צביקה חסך 1333 ש"ח עד סוף חייו.

עדנה, שיצאה לפנסיה בתחילת אותו חודש שפנתה אלינו, אמרה שהיא מעוניינת להמשיך לעבוד בתעשייה הבטחונית ממנה יצאה. זאת תוך כדי שהיא מקבלת פנסיה, אבל היא פחדה שתצטרך לשלם מס הכנסה גבוה. יש לה 2 הכנסות והגיוני שזה יביא אותה למדרגת מס גבוהה. עדנה לא ידעה שיש לה אפשרות לבצע פרישה מדומה וקיבוע זכויות כבר עכשיו, ולא לחכות לפרישה סופית מעבודתה. בצורה הזו הוצאנו לה פטור חודשי ממס שיצר לה חיסכון על סך 1,500 ש"ח. קצת טפסים, לדעת מה לבקש, ומקבלים הטבה לכל החיים!

משיכת פיצויים כשמקבלים פטור ממס היא לא רק לפורשים.

אלדד, שבגיל 50 פיטרו אותו ממקום עבודתו לאחר 20 שנות עבודה, נצברו לו פיצויי פיטורים על סך 220,000 ש"ח. אותו בחור לא ידע שהוא יכול למשוך את הפיצויים תחת תקרת פטור מלא לפקודת מס הכנסה, ומשך את הפיצויים בתשלום מס של 35%. כלומר, קיבל רק 143,000 ש"ח! אלעד הגיע לחברה שלנו במטרה אחרת בכלל. הוא רצה לבצע החזר מס.

כשראיתי את הפעולה שביצע, הסברתי לו שאת אותם פיצויים היה צריך לקבל. ביצעתי עבורו החזר מס על המשיכה והנישום בסך 77,000 ש"ח בחזרה לחשבון הבנק שלו.

התהליך של לקוחותינו

אוספים את המידע החשוב

מוודאים קבלת מסמכים התומכים בבקשתנו

מבינים את המקרה לעומקו

יוצרים חיסכון חודשי שמגיע לך כדת וכדין

מגישים את כל המסמכים למוסדות הממשלתיים תוך הימנעות מבירוקרטיה

התהליך של לקוחותינו

אוספים את כל המידע הקריטי

מוודאים קבלת מסמכים התומכים בבקשתנו

מבינים את המקרה לעומקו

יוצרים חיסכון חודשי שמגיע לך כדת וכדין

מגישים את כל המסמכים למוסדות הממשלתיים תוך הימנעות מבירוקרטיה

רוצה לקבל ייעוץ שיכול לתת לך פטור ממס באלפי שקלים?

נעים להכיר

שמי נדב נחמיאס, יועץ מס ויועץ פרישה
ואני שותף במ.א.י זכויות

 החברה הוקמה לפני עשרות שנים מתוך מטרה לממש את הזכויות שמגיעות לנו מהמדינה וטיפלה באלפי לקוחות.

כשפתחתי את מחלקת ייעוץ המס בחברה, הבנתי שיש לנו המון יתרונות, ביניהם אחד מאוד משמעותי – אנחנו מכירים את כל האותיות הקטנות. פורשים רבים לא מודעים שיש להם את הזכות לקבל פטורים, זכאויות שונות והטבות מהמדינה, שנמצאות באותן אותיות הקטנות.

הכסף הזה צריך להיות שלכם, אבל קשה לעקוב אחריו. הרבה מאותו כסף נמצא בטפסים, בירוקרטיה והכרות עם החוקים של מס הכנסה ומוסדות מדינה כאלה ואחרים. אנחנו נעשה את זה ביחד איתכם ובדאגה שתצליחו.

מהן ההטבות שכנראה לא ידעת שמגיעות לך?

יציאה לפנסיה והמשך עבודה

חלק מהאנשים שיוצאים לפנסיה ומבצעים קיבוע זכויות וממשיכים לעבוד במקום עבודה אחר לאחר הפרישה. אותם אנשים לא יודעים שגם אחרי שביצעו קיבוע זכויות, מגיע להם להמשיך לצבור פטור למשיכת פיצויים על השנים שהם עובדים, גם אחרי גיל פרישה. הנ"ל יכול לבוא לידי ביטוי בהחזר של עשרות אלפי שקלים, ואלפי שקלים בחודש.

מס הכנסה לא יתן את המגיע לך, אם לא תדע מה לבקש

כספי המדינה נשארים אצל המדינה עד שאנחנו בוחרים לקחת אותם ושולחים את הדו"חות המתאימים. אם לא נלך ליועץ פרישה, אז לא נקבל את סל ההטבות שמגיע לנו.

קיבוע זכויות לפטור חודשי קבוע בפנסיה

קיבוע זכויות הוא דבר הכרחי בפנסיה שלנו! והוא מאפשר לקבל פטור חודשי קבוע על הפנסיה, ולייצר חיסכון על סך עשרות אלפי שקלים בתשלום מס הכנסה. המשמעות - פנסיה גבוה יותר בלי להתאמץ!

מענה על שאלות ותשובות מקצועיות

ייעוץ פרישה הוא נושא כללי שמתפקד כמטריה שמכלילה בתוכה את כל עולמות הפרישה, פנסיה, ביטוחים וייעוץ פיננסי. מטרת הייעוץ היא ליצור חיסכון במס במהלך הפרישה, לתכנן איך הפרישה שלנו תראה מבחינה כלכלית, ולבצע את הפעולות הנדרשות לכך.

בפרישה עצמה אנו קובעים, לפי הצורך, מה בדיוק נעשה: למשוך פיצויים פטורים/חייבים, לבצע היוונים על כספי הפנסיה, לקבל פטור חודשי על חלקת מהפנסיה, ועוד פעולות נוספות.

מומלץ שכל מי שמגיע לגיל זכאות (גיל פרישה/קבלת פנסיה בפעם הראשונה) יקבל ייעוץ פרישה מקצועי. זה ייתן לו אפשרויות נוספות כלכליות, ביניהן חיסכון של הרבה כסף בפרישה.

גם במצב כזה יש חשיבות רבה למתן הייעוץ. גם במצב כזה יכול להיות שלא עמדת על כל זכויותך, לא תכננת כלכלית את העתיד ותוכל לעשות כן.

במצב כזה ההפך הוא הנכון, במצב שלנישום יש אחוזי נכות גבוהים (75%+ נכות), יש חשיבות גדולה יותר לייעוץ הפרישה. במצב כזה, יש לנו המון אפשרויות חיסכון וצריך לדעת להיערך ולהשתמש במצב הזה לצרכינו הפרטיים.

יש הנחות והטבות במשיכת כספי פנסיה במקרים של נכות. אנחנו מכירים את הוראת החוק לפרטי פרטים, ואנחנו משתמשים בו כדי לנצל את המצב עד תום.

כמובן, ולא כי אנחנו סוכני מכירות של עצמנו. מצב זה גם נקרא "פרישה מדומה".

במצב כזה חייבים לקבל ייעוץ – יש המון דרכים לחיסכון במיסים, בין אם מדובר בקיבוע זכויות על הפנסיה בזמן העבודה, ובין אם זה בשמירת פטור עתידי לפיצויים, ועוד.

לפרושי כוחות הביטחון יש המון הטבות בפרישה, לדוגמה: משיכת פיצויים תחת קוד 22 ללא פגיעה בפטור החודשי על הפנסיה. הטבה זו יכול ליצור לנו חיסכון של עשרות אלפי שקלים!

קיבוע זכויות ניתן לעשות בכל גיל לאחר "גיל הזכאות". אפשר להגיש החזר רטרו על הקיבוע בטווח של עד 6 שנים אחורה.

לא. במידה וביצעתם כבר קיבוע זכויות בעבר לא תוכלו לשנות אותו. בגלל זה חשוב לקבל ייעוץ מקצועי לפני שעוברים את התהליך.

הזמן הכי טוב להגיע לייעוץ פרישה הוא כמה חודשים לפני הפרישה – כשאפשר לתכנן ורואים את התמונה כשהיא הכי קרובה להיות שלמה. גם אחרי פרישה, עדיין אפשר לתכנן את העתיד ולוודא האם קיבלת את כל הזכויות שלך. את קיבוע הזכויות אפשר לבצע ללא הגבלת זמן אחרי הפרישה, לדוגמה.

לרוב זה תלוי בשיתוף הפעולה של הלקוח במציאת המסמכים המתאימים. ברוב המקרים, התהליך נמשך בין שלושה שבועות לחודשיים.

גם לאחר הפרישה ניתן להמשיך לעבוד ולצבור פטור נוסף למשיכת פיצויים פטורים.

נישומים שזכאים ל-75% נכות או שאחד מקרוביהם זכאי לנכות זאת – יוכלו למשוך קופות גמל וגם כספי תגמולים ללא תשלום מס הכנסה.

רוצה לקבל ייעוץ שיכול לתת לך פטור ממס באלפי שקלים?

דרכי התקשרות עם מאי זכויות

שעות פעילות

בניה: איל פור פרסום בגוגל | עיצוב: Meutzevet | פרסום סער ברעם שיווק דיגיטלי

Lottie: Cbucks Social

צרו קשר עוד היום ובידקו את זכאותכם

הייעוץ חינם

Call Now Button דילוג לתוכן